درباره و تماس با ما

 

سلام به کاربران عزیز سایت چتر نجات:

 

 

از شما برای بازدید از وب سایت چتر نجات کمال تشکر را دارم

عباس کمالی نیک هستم

طراح سایت آموزشی چتر نجات

مدیر موسسه فرهنگی دیجیتال چتر نجات

پژوهشگر و نگارش مقالات متعدد آموزشی

و افتخار این را دارم مهارت ها و آموخته های خود را با شما عزیزان و همراهان به اشتراک بگذارم.

به امید آنکه بتوانم به کشور عزیزم ایران خدمت کنم

 

قوانین و مقررات سایت:

 

تمامی فعالیت ها، تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد و سایت چتر نجات در سایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) به نشانی samandehi.ir به ثبت رسیده است.

سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران:

بند ۱: سایت چتر نجات تاکید بسیار زیادی بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دارد و تمامی اطلاعات خصوصی که در وب سایت چتر نجات ثبت و ارسال می کنید، کاملا محفوظ است. همچنین تمامی اطلاعات خصوصی هرگز در جایی منتشر نمی شود و در اختیار افراد مختلف قرار داده نخواهد شد.

بند ۲: به منظور افزایش امنیت سایت چتر نجات و ایجاد احساس اطمینان و آرامش بیشتر برای کاربران، گواهی نامه امنیتی SSl و پروتکل امن HTTPS برای دامنه و در تمامی صفحات وب سایت چتر نجات فعال شده است.

 

بند ۳: نظر کاربر در سایت چتر نجات باید در خصوص موضوع محتوا باشد و کاربر به هیچ وجه حق ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید و همچنین کاربر سایت چتر نجات نباید نظری درج کند که حقوق اشخاص دیگر را نقض کند و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد.

 

 

 

توجه: ممکن است در آینده دور یا نزدیک در قوانین مندرج، تغییراتی به وجود بیاید. لذا اعتبار بندهای مندرج در صفحه قوانین و مقررات سایت چتر نجات با توجه به تاریخ به روز رسانی زیر خواهد بود.

 

 

 

تاریخ آخرین ویرایش و به روز رسانی: ۲ آبان ماه 1399

 

 

تماس با ما:

فعالیت های موسسه فرهنگی دیجیتال چتر نجات مبتنی بر اینترنت می باشد و برای تماس با ما از طریق ایمیل site@chatrenejat.ir در ارتباط باشید یا فرم زیر را کامل کنید.

تماس با ما

حداکثر اندازه فایل: 256 MB.
موافقت توافق نامه(ضروری)