قوانین و مقررات سایت

تمامی فعالیت ها، تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد و سایت چتر نجات در سایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) به نشانی samandehi.ir به ثبت رسیده است.

سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

بند ۱: سایت چتر نجات تاکید بسیار زیادی بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دارد و تمامی اطلاعات خصوصی که در وب سایت چتر نجات ثبت و ارسال می کنید، کاملا محفوظ است. همچنین تمامی اطلاعات خصوصی هرگز در جایی منتشر نمی شود و در اختیار افراد مختلف قرار داده نخواهد شد.

بند ۲: به منظور افزایش امنیت سایت چتر نجات و ایجاد احساس اطمینان و آرامش بیشتر برای کاربران، گواهی نامه امنیتی SSl و پروتکل امن HTTPS برای دامنه و در تمامی صفحات وب سایت چتر نجات فعال شده است.

بند ۳: نظر کاربر در سایت چتر نجات باید در خصوص موضوع محتوا باشد و کاربر به هیچ وجه حق ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید و همچنین کاربر سایت چتر نجات نباید نظری درج کند که حقوق اشخاص دیگر را نقض کند و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد.

توجه: ممکن است در آینده دور یا نزدیک در قوانین مندرج، تغییراتی به وجود بیاید. لذا اعتبار بندهای مندرج در صفحه قوانین و مقررات سایت چتر نجات با توجه به تاریخ به روز رسانی زیر خواهد بود.

تاریخ آخرین ویرایش و به روز رسانی: ۲ آبان ماه ۱۳۹۹